Kickboxéri z Michaloviec sa radujú: Domov doniesli žatvu cenných kovov

Mladí kickboxéri z Michaloviec sa predviedli a stálo to za to. Podarilo sa im vybojovať krásnu zbierku cenných kovov. Exceloval Vasiľ Klevľanyk.

Ilustračný obrázok k článku Kickboxéri z Michaloviec sa radujú: Domov doniesli žatvu cenných kovov
7
Zdroj: Športový kickbox klub/Mi

Športový Kickbox klub Michalovce dosiahol so svojimi zverencami krásny úspech. Z piateho kola Open ligy SZKB v kickboxe si doniesli domov zlato, striebro i bronz.

Zdravotné problémy

Športový Kickbox klub Michalovce má na konte čerstvé úspechy. Len pred pár dňami (25.11.) jeho zverenci totiž vybojovali cenné kovy. „Zúčastnili sme sa piateho kola Open ligy SZKB v kickboxe, posledného tohto roku,“ informovala Elena Takáčová Valachová zo Športového Kickbox klubu Michalovce.

Dodala, že podujatie sa konalo v lučeneckej športovej hale za účasti 169 štartujúcich z 21. klubov a dvoch krajín (SR, PL). „Za náš klub štartovalo tentokrát iba 5 pretekárov kvôli zdravotným problémom ostatných,“ uviedol klub.

Exceloval Vasiľ Klevľanyk

Svoje schopnosti predviedli Emma Sabadošová, Vasiľ Klevľanyk, Matej Hospodár, Martin Petričko a Štefan Gajdoš. Všetci piati zabojovali a obsadili medailové priečky. „Vo svojich zápasoch exceloval Vasiľ Klevľanyk, ktorý obe svoje kategórie, light contact a kick light do 74kg, jednoznačne vyhral, dokonca v troch zápasoch boli tieto ukončené pred časovým limitom z dôvodu vysokej technickej a bodovej prevahy,“ priblížil klub.

Ďalšie dve zlaté medaily vyhrala Emmka Sabadošová, ktorá súťažila v disciplíne light contact a kick light do 46kg kadetiek. Striebro si vybojoval Matej Hospodár v light contact do 69kg, bronz Martin Petričko v kick light do 69kg, Štefan Gajdoš v light contacte aj kick lighte do 69kg.