Veronika Ondo-Cholewová Šport Iné športy

Paráda: Michalovskí kickboxéri získali 13 medailí a klub celkovo na 1. mieste

Michalovskí kickboxéri si svojimi výkonmi vybojovali až 13 medailí. A samotný klub sa môže tešiť z prvého miesta.

Ilustračný obrázok k článku Paráda: Michalovskí kickboxéri získali 13 medailí a klub celkovo na 1. mieste
5
Zdroj: Športový kickbox klub/Mi

Športový Kickbox klub Michalovce dosiahol so svojimi zverencami krásny úspech. Domov si doniesli až trinásť kovov a k tomu aj celkové prvenstvo.

Na prvom mieste

Športový Kickbox klub Michalovce má na konte čerstvé úspechy z tohtoročného prvého kola Open ligy SZKB, ktoré sa konalo v Trenčíne. „Za účasti 143 štartujúcich z 21. klubov Slovenska sa predviedli aj naši ôsmi pretekári: Karel Svobodník, Vasiľ Klevľanyk, Timea Hamaríková, Emma Sabadošová, Matej Hospodár, Štefan Gajdoš, Martin Petričko a Natália Nemcová,“ informovala náš spravodajský portál Elena Takáčová Valachová z uvedeného klubu.

Michalovskí kickboxéri bojovali pod trénerskou taktovkou Ľuboša Takáča a Matúša Bazgera. „Každý z našich pretekárov obsadil minimálne jednu medailovú priečku a spolu vybojovali krásnych 13. medailí,“ uviedol klub. V priebežnom hodnotení klubov sa ten michalovský po tomto kole umiestnil na prvom mieste.

Jednotlivé umiestnenia

• Karel Svobodník: 1. miesto, light contact, kad., – 63 kg; 1. miesto, kick light, kad., – 63 kg
  • Vasiľ Klevľanyk: 1. miesto, light contact, – 74 kg; 1. miesto, kick light, – 74 kg
  • Timea Hamaríková: 2. miesto, light contact, – 55 kg; 2. miesto, kick light, – 55 kg
  • Emma Sabadošová: 1. miesto, light contact, kad., – 46 kg; 1. miesto, kick light, kad., – 46 kg
  • Matej Hospodár: 2. miesto, light contact, – 69 kg
  • Štefan Gajdoš: 1. miesto, kick light, – 69 kg
  • Martin Petričko: 3. miesto, light contact, – 69 kg
  • Natália Nemcová: 3. miesto, light contact, kad., +55 kg; 3. miesto, kick light, kad., +55 kg