Iné športy

Play off odštartovalo: Prvé dva štvrťfinálové zápasy máme za sebou

Play-off odštartovali naši hokejisti na domácom ľade. V prvých dvoch zápasoch sme Spišiakov zdolali s prehľadom.

Ilustračný obrázok k článku Play off odštartovalo: Prvé dva štvrťfinálové zápasy máme za sebou

V štvrťfinálových zápasoch si naši hokejisti merajú sily so Spišskou Novou Vsou. Hoci sme práve nad Spišiakmi v základnej časti prehrali štyrikrát v rade, v štvrťfinále sa nám zatiaľ darí veľmi dobre.

V prvom štvrťfinálovom zápase sme na domácom ľade potvrdili rolu favorita a po tretinách 1:0, 2:0, 2:0, sme sa tešili z prvého víťazstva.

Aj v druhom štvrťfinálovom zápolení sme dokázali hokejistov Spišskej Novej Vsi poraziť s prehľadom. Po tretinách (2:0, 3:1, 2:1) je tak stav na zápasy 2:0. Tretí zápas odohráme už v túto sobotu na súperovom ľade.