Šport

Veľmi pekný úspech nášho klubu kickboxérov. Ukázali sa v skvelom prevedení a z majstrovstviev si odniesli dokopy 15 medailí.

Ilustračný obrázok k článku Úspech michalovského kickboxu na majstrovstvách Slovenska: Vybojovali až 15 medailí!
Zdroj: Kickbox Michalovce

Pretekári Športového Kickbox klubu Michalovce sa zúčastnili majstrovstiev Slovenska. A do Michaloviec sa vrátili s úspechmi .

Vynikajúci výkon kicboxérov

„Majstrovstvá SR 2016 znamenali pre náš Športový Kickbox klub Michalovce 15 vybojovaných medailí, z toho štyri zlaté a tituly Majstrov SR, tri strieborné a osem bronzových,“ uviedla Elena Takáčová za Športový Kickbox klub Michalovce. Skoro tristo štartujúcich z 19. slovenských klubov odštartovalo svoje zápasy 4. júna v Košiciach na tatami ale aj v ringu.„Náš klub reprezentovali ôsmi pretekári.“

Skúsenejší Marko Babuka Peter Knapo, Karel Svobodník a Vasyľ Klevľanyk obsadili medailové priečky a okrem strieborných a bronzových medailí získali tituly Majstrov SR 2016. Nováčikovia Timea Hamariková, Michaela Tomková, Ján Tomko a Aurel Guberčík zabojovali a nakoniec im patrili rovnako medailové umiestnenia.

Jednotlivé umiestnenia

• Marko Babuka: 1.miesto, light contact,–57kg, sr. ; 2.miesto, kick light,–57kg, sr.
  • Peter Knapo: 1.miesto, kick light, –69kg, sr.
  • Vasyľ Klevľanyk: 1.miesto, light contact,–69kg, sr. ; 2.miesto, kick light,–69kg, sr.
  • Karel Svobodník: 1.miesto, light contact,–52kg, cad. ; 3. miesto, kick light,–52kg, cad.
  • Timea Hamariková: 3.miesto light contact,–55kg, cad. ; 3.miesto, kick light,–55kg, cad.
  • Michaela Tomková: 3.miesto, light contact,–28kg cad. ; 3.miesto, kick light,–28kg, cad.
  • Ján Tomko: 2.miesto,light contact,–28kg, cad. ; 3.miesto, kick light,–28kg, cad.
  • Aurel Guberčík: 3.miesto, light contact,–47kg, cad. ; 3.miesto, kick light,–47kg, cad.

Môže vás zaujímať:

Michalovský kickboxér ako nováčik na svetovom pohári? Premiéra, pred ktorou klobúk dole!