Šport

Cez víkend štartuje Fortuna liga: Pozrite si program celej sezóny 2019/2020

Naša najvyššia futbalová súťaž sa pripravuje na nadchádzajúcu sezónu. Pre fanúšikov je pripravených 22 ligových kôl.

Ilustračný obrázok k článku Cez víkend štartuje Fortuna liga: Pozrite si program celej sezóny 2019/2020
Zdroj: TASR

1. kolo

20.07. 18:00 Michalovce – Žilina

20.07. 19:00 Senica – Trenčín

20.07. 20:00 Pohronie – Slovan Bratislava

21.07. 19:00 Ružomberok – Nitra

21.07. 19:00 Trnava – Sereď

21.07. 19:00 Zlaté Moravce – Dunajská Streda

2. kolo

27.07. 18:15 Nitra – Zlaté Moravce

27.07. 19:00 Dunajská Streda – Pohronie

27.07. 19:00 Sereď – Senica

27.07. 19:00 Slovan Bratislava – Michalovce

27.07. 19:00 Trenčín – Ružomberok

27.07. 19:00 Žilina – Trnava

3. kolo

03.08. 18:00 Senica – Slovan Bratislava

03.08. 19:00 Ružomberok – Pohronie

03.08. 19:00 Sereď – Dunajská Streda

03.08. 19:00 Trnava – Nitra

03.08. 19:00 Zlaté Moravce – Michalovce

03.08. 19:00 Žilina – Trenčín

4. kolo

10.08. 18:00 Ružomberok -´Žilina

10.08. 19:00 Michalovce – Senica

10.08. 19:00 Nitra – Sereď

10.08. 19:00 Pohronie – Trnava

10.08. 19:00 Slovan Bratislava – Zlaté Moravce

10.08. 19:00 Trenčín – Dunajská Streda

5. kolo

17.08. 18:00 Trnava – Trenčín

17.08. 19:00 Dunajská Streda – Michalovce

17.08. 19:00 Senica – Ružomberok

17.08. 19:00 Sereď – Slovan Bratislava

17.08. 19:00 Zlaté Moravce – Pohronie

17.08. 19:00 Žilina – Nitra

6. kolo

24.08. 19:00 Michalovce – Sereď

24.08. 19:00 Nitra – Dunajská Streda

24.08. 19:00 Pohronie – Trenčín

24.08. 19:00 Ružomberok – Trnava

24.08. 19:00 Senica – Zlaté Moravce

24.08. 19:00 Slovan Bratislava – Žilina

7. kolo

31.08. 19:00 Dunajská Streda – Slovan Bratislava

31.08. 19:00 Sereď – Pohronie

31.08. 19:00 Trenčín – Nitra

31.08. 19:00 Trnava – Michalovce

31.08. 19:00 Zlaté Moravce – Ružomberok

31.08. 19:00 Žilina – Senica

8. kolo

14.09. 19:00 Michalovce – Trenčín

14.09. 19:00 Pohronie – Nitra

14.09. 19:00 Ružomberok – Sereď

14.09. 19:00 Senica – Dunajská Streda

14.09. 19:00 Slovan Bratislava – Trnava

14.09. 19:00 Zlaté Moravce – Žilina

9. kolo

21.09. 19:00 Dunajská Streda – Ružomberok

21.09. 19:00 Nitra – Michalovce 21.09. 19:00 Sereď – Zlaté Moravce

21.09. 19:00 Trenčín – Slovan Bratislava

21.09. 19:00 Trnava – Senica

21.09. 19:00 Žilina – Pohronie

10. kolo

28.09. 19:00 Dunajská Streda – Žilina

28.09. 19:00 Michalovce – Ružomberok

28.09. 19:00 Senica – Pohronie

28.09. 19:00 Sereď – Trenčín

28.09. 19:00 Slovan Bratislava – Nitra

28.09. 19:00 Zlaté Moravce – Trnava

11. kolo

05.10. 17:00 Nitra – Senica

05.10. 17:00 Pohronie – Michalovce

05.10. 17:00 Ružomberok – Slovan Bratislava

05.10. 17:00 Trenčín – Zlaté Moravce

05.10. 17:00 Trnava – Dunajská Streda

05.10. 17:00 Žilina – Sereď

12. kolo

19.10. 17:00 Dunajská Streda – Zlaté Moravce

19.10. 17:00 Nitra – Ružomberok

19.10. 17:00 Sereď – Trnava

19.10. 17:00 Slovan Bratislava – Pohronie

19.10. 17:00 Trenčín – Senica

19.10. 17:00 Žilina – Michalovce

13. kolo

26.10. 17:00 Michalovce – Slovan Bratislava

26.10. 17:00 Pohronie – Dunajská Streda

26.10. 17:00 Ružomberok – Trenčín

26.10. 17:00 Senica – Sereď

26.10. 17:00 Trnava – Žilina

26.10. 17:00 Zlaté Moravce – Nitra

14. kolo

02.11. 17:00 Dunajská Streda – Sereď

02.11. 17:00 Michalovce – Zlaté Moravce

02.11. 17:00 Nitra – Trnava

02.11. 17:00 Pohronie – Ružomberok

02.11. 17:00 Slovan Bratislava – Senica

02.11. 17:00 Trenčín – Žilina

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

15. kolo

09.11. 17:00 Dunajská Streda – Trenčín

09.11. 17:00 Senica – Michalovce

09.11. 17:00 Sereď – Nitra

09.11. 17:00 Trnava – Pohronie

09.11. 17:00 Zlaté Moravce – Slovan Bratislava

09.11. 17:00 Žilina – Ružomberok

16. kolo

23.11. 14:00 Michalovce – Dunajská Streda

23.11. 14:00 Nitra – Žilina

23.11. 14:00 Pohronie – Zlaté Moravce

23.11. 14:00 Ružomberok – Senica

23.11. 14:00 Slovan Bratislava – Sereď

23.11. 14:00 Trenčín – Trnava

17. kolo

30.11. 14:00 Dunajská Streda – Nitra

30.11. 14:00 Sereď – Michalovce

30.11. 14:00 Trenčín – Pohronie

30.11. 14:00 Trnava – Ružomberok

30.11. 14:00 Zlaté Moravce – Senica

30.11. 14:00 Žilina – Slovan Bratislava

18. kolo

07.12. 14:00 Michalovce – Trnava

07.12. 14:00 Nitra – Trenčín

07.12. 14:00 Pohronie – Sereď

07.12. 14:00 Ružomberok – Zlaté Moravce

07.12. 14:00 Senica – Žilina

07.12. 14:00 Slovan Bratislava – Dunajská Streda

19. kolo

15.02. 14:00 Dunajská Streda – Senica

15.02. 14:00 Nitra – Pohronie

15.02. 14:00 Sereď – Ružomberok

15.02. 14:00 Trenčín – Michalovce

15.02. 14:00 Trnava – Slovan Bratislava

15.02. 14:00 Žilina – Zlaté Moravce

20. kolo

22.02. 14:00 Michalovce – Nitra

22.02. 14:00 Pohronie – Žilina

22.02. 14:00 Ružomberok – Dunajská Streda

22.02. 14:00 Senica – Trnava

22.02. 14:00 Slovan Bratislava – Trenčín

22.02. 14:00 Zlaté Moravce – Sereď

21. kolo

29.02. 14:00 Nitra – Slovan Bratislava

29.02. 14:00 Pohronie – Senica

29.02. 14:00 Ružomberok – Michalovce

29.02. 14:00 Trenčín – Sereď

29.02. 14:00 Trnava – Zlaté Moravce

29.02. 14:00 Žilina – Dunajská Streda

22. kolo

07.03. 14:00 Dunajská Streda – Trnava

07.03. 14:00 Michalovce – Pohronie

07.03. 14:00 Senica – Nitra

07.03. 14:00 Sereď – Žilina

07.03. 14:00 Slovan Bratislava – Ružomberok

07.03. 14:00 Zlaté Moravce – Trenčín

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie