Streda 24. júl 2019 Vladimír  24 °C
Rôzne

Cifra, ktorá vás bude zaujímať: Tipnite si, koľko michalovských dvojčiat vlani prišlo na svet

V minulom roku sa narodili viaceré dvojčatá, ktoré majú trvalý pobyt v meste Michalovce. Tipnete si správne, koľko ich vlani prišlo na svet?

Ilustračný obrázok k článku Cifra, ktorá vás bude zaujímať: Tipnite si, koľko michalovských dvojčiat vlani prišlo na svet
Zdroj: TASR

Ako sme vám len nedávno na našom spravodajskom portáli prezradili, celkový počet narodených detí v roku 2018 s trvalým pobytom v Michalovciach činí 1045. Dozvedeli ste sa tiež zároveň, že z toho ide o 533 chlapcov a 512 dievčat. Podľa matričných údajov v Michalovciach, najčastejšie mená chlapcov narodených v uplynulom roku s trvalým pobytom v meste Michalovce boli Oliver, Šimon, Patrik, Matej, Samuel, Michal, Martin, Alex, Marko, Damián

Najčastejšie mená dievčat narodených v roku 2018 s trvalým pobytom v meste Michalovce sú: Eliška, Sofia, Ema , Viktória, Liliana , Liana, Diana, Timea, Olívia, Hana, Šarlota, Karin, Mia.

No a v niektorých rodinách počas uplynulého roka zavládla dokonca dvojnásobná radosť. Ako povedala pre spravodajský portál Michalovce 24 hovorkyňa mesta Iveta Palečková, minulý rok sa s trvalým pobytom v Michalovciach narodilo päť párov dvojčiat.

A pre zaujívosť a aj porovnanie. Viete, ako to bolo s michalovskými dvojčatami v roku 2017? Vtedy si domov dvojičky odnieslo osem mamičiek.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

V priloženej fotogalérii sa môžete zoznámiť s Melek, prvým bábätkom roka 2019 narodeným v Michalovciach.

OBRAZOM: Prvé na svet v novom roku v Michalovciach prišlo toto dievčatko!
4
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk