Od Vás

Denník letušky: Drsná sex šou na vlastné oči... Len pre silné žalúdky!

Konečne mi to vyšlo! Už dlho som túžila sa ísť pozrieť do Thajska. A po vyše štyroch mesiacoch neustáleho pokúšania sa o tento let, som ho konečne dostala. To som ešte netušila, že Thajsko svojej povesti krajiny, ktorá láka sex turistov z celého sveta, nezostane naozaj nič dlžné.

Ilustračný obrázok k článku Denník letušky: Drsná sex šou na vlastné oči... Len pre silné žalúdky!
Zdroj: Dnes24.sk

Na túto vysnívanú destináciu som sa doslova tešila ako malé dieťa na hračku. Let prebehol hladko, bez akýchkoľvek komplikácií na rozdiel od tých mojich posledných do Nemecka, kde sa takmer na všetkých vyskytol nejaký zdravotný prípad. Nielen u starých ľudí, ale aj u maličkých detí. Výzva pre matky – neleťte so svojím dieťatkom nikam, ak má už doma horúčku nad 38 stupňov!

Brutálna sex šou

Do Bangkoku lietavajú mladí ľudia z celého sveta. V lietadle sme tak mali množstvo Nemcov, Španielov, aj štyroch Čechov. Nemci a Španieli sa samozrejme vyberú na dovolenku do cudziny bez toho, aby vedeli čo i len zaťať po anglicky. Fakt čudné. Zaujímalo by ma, ako sa potom opýtajú trebárs na cestu. Veď aj mapy sú v angličtine. Keďže sme mali meškanie, do hotela sme prišli až kúsok po desiatej hodine večer. Chcela som ísť najprv na masáž, ale mali už zatvárať, tak sme sa traja z ekonomickej triedy vybrali tuk tukom (trojkolesovým superstarým rozheganým autíčkom) na niečo, čo sa u nás nevidí. A v arabskom svete už vôbec nie. Možno práve preto sme mali v lietadle aj pomerne veľa Arabov. Takže išlo sa na ping pong show.

Názov síce znie nevinne, ale opak je pravdou: ide o brutálnu sexuálnu šou. Žiaden striptíz. Žiadne umenie. Pár obtočení okolo tyče, nohavičky hneď dolu a thajské dievčatá, čo majú zrejme veľmi vysoký prah bolesti si zo svojich pohlavných orgánov začínajú vyťahovať veci od výmyslu sveta. Predlhé špagáty, zvončeky, umelé kvety, či dokonca žiletky. Toto inak už musela byť vážna sadomasochistka. No a ďalej to už radšej nejdem ani opisovať. Jednoducho čisto-čiste neuveriteľná hrôza, ktorú som ešte v žiadnej inej krajine nevidela.

Nadávky od drsnej Thajky

Celé to však napokon vyvrcholilo pravým sexuálnym aktom naživo. Ale takým gymnastickým, že aktéri mali zjavne presne nacvičenú choreografiu a hýbali sa do rytmu hudby. Sexuálny cirkus. No – ostali nám sánky padnuté. Nie nadarmo sa do Thajska chodí za sexuálnou turistikou. Ktovie, či tie dievčatá boli skutočne dievčatami a či to neboli preoperovaní chlapci. Veď ako ich to mohlo nebolieť. Asi hodinová šou iba za 10 eur. Samozrejme nie je povolené ani len sa pozrieť na mobil a prečítať si správu. Hneď k vám príde drsná Thajka a začne vám nadávať. Takže žiadne fotky, ani videá.

Naspäť nás už žiaden tuk tuk nechcel odviezť tak lacno, ako nás viezol smerom tam. Pretože ten, čo nás odviezol na akciu, od klubu dostal províziu. A tak sa náš libanonský stevard pohádal najprv s desiatimi šoférmi, kým nás nakoniec neodviezol ružový taxík. Pýtam sa taxikára. „Why are the taxis here pink?“. A on na to: „because ping pong show“. No pobavil nás:D

Ráno som si budík nastavila na 7:30 = 4:30 dubajského času, takže uprostred mojej obvyklej noci, ale donútila som sa vstať a ísť doobeda na malú túru. Uličkami som sa vybrala k neďalekej rieke. Ráno to celé v uliciach smrdelo rôznym jedlom, ktoré tam vyprážali. Ovocia, zeleniny, mäsá… Takzvaný „street food“ je v Ázii celkom bežný a mnohí turisti si na ňom pochutnávajú. Ako ale môže v tom dusne a vlhku niekto chcieť jesť na špinavej ulici niečo vyprážané? Mne sa doslova dvíhal žalúdok.

Tešila som sa, keď som konečne dorazila k rieke a síce vzduch bol stále plný výparov z lodí, aspoň to už neboli vyprážaniny. Mne sa zdá, že je tam vzduch ešte horší než v Pekingu. Mesto plné tuktukov s nechutnými výparmi. Podľa mňa tam v starobe musia mať všetci problémy s pľúcami. Zlatý dobrý Dubaj. Nič tam nesmrdí. Len sem tam tie ťažké arabské parfémy…

Ceny, ktoré potešia

Keď som sa dostala až k rieke, na prepravu som využila loďku, ktorá ma asi len za 70 eurocentov viezla dvadsať minút k chrámu Wat Pho. Prechádzala som sa po obrovskom areáli s mnohými zákutiami a fotila neskutočne vyzerajúce stavby. Tu sa údajne zrodila thajská masáž. Nedalo mi a tú som o niečo neskôr aj vyskúšala v našom hoteli. Trvala hodinu a bol to tiež „zážitok“. Tá ženská na mňa vyliezla a kolenami a lakťami sa do mňa zarývala celou váhou. Ešte dva dni na to ma boleli celé ramená. Tak neviem, či tá masáž pomohla, alebo skôr uškodila. Jedno je však isté – vyšla lacnejšie ako u nás. V Thajsku je inak všetko za veľmi priaznivé ceny.

Dostali sme diéty asi 50 eur a za to som si kúpila jedlo, vstupné na ten nezabudnuteľný „ping pong“, rannú túru, masáž, opravu jedného umelého nechtu, čo sa mi zlomil na lete do Bangkoku a ešte na letisku aj fľašu vodky. Bola o polovicu lacnejšia než v Dubaji. A aby som nezabudla aj živé kvety. Tie boli zabalené v škatuli a tak som sa nebála, že sa mi v lietadle polámu. Živé kvety sú v Dubaji hrozne vzácnym a drahým tovarom. No v Thajsku zažijete toto všetko len za 50 eur.

Na Bangkok rozhodne nestačí tých pár hodín. Chcela by som toho ešte toľko vidieť. Tie vysvietené mrakodrapy, čo boli pomerne ďaleko od nášho hotela, zájsť na nákupy, kúpiť si nejaké krásne lacné šaty a podobne. Ale pri vzlete z letiska som dúfala, že som tam nebola naposledy a čoskoro mi Thajsko do plánu opäť dajú.

Prečítajte si aj predošlý diel obľúbeného denníka mladej letušky. Pokračovanie jej zaujímavých zápiskov z ešte zaujímavejšieho džobu nájdete na našom spravodajskom webe už čoskoro.

Text: Pedra Drake Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie