Krimi

Dráma v susednom okrese: Muž po hádke bodol družku do brucha

Podozrivého muža policajti krátko po čine zadržali. Čo sa podľa slov mužov zákona odohralo v rodinnom dome?

Ilustračný obrázok k článku Dráma v susednom okrese: Muž po hádke bodol družku do brucha
Zdroj: TASR

Zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu a prečinu nebezpečného vyhrážania obvinil policajný vyšetrovateľ 40-ročného muža z okresu Trebišov. V piatok (17. 7.) večer sa podľa doterajšieho vyšetrovania, v jednom z rodinných domov v obci Veľké Trakany, po predchádzajúcej slovnej hádke vyhrážal zabitím svojej 37-ročnej družke.

„Potom ju aj fyzicky napadol s nožom v ruke. Ženu bodol do oblasti brucha, čím jej spôsobil podľa predbežnej lekárskej správy zranenia s dobou liečenia viac ako sedem dní, pričom mohlo dôjsť k poraneniu životne dôležitých orgánov a vzhľadom na predmet a smer útoku mohlo dôjsť k ťažkej ujme na zdraví,“ informovala ďalej v pondelok košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Podozrivého muža policajti krátko po čine zadržali. Po vykonaní potrebných procesných úkonov ho umiestnili do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie.

„Vzhľadom na to, že čin spáchal na chránenej osobe, obvinenému mužovi hrozí trest odňatia slobody na päť až 12 rokov,“ uviedla Mésarová.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Najčítanejšie