Šport Iné športy

Emma Sabadošová zožala úspech na ME v kickboxe: Vybojovala bronz

Zverenkyňa Športového kickbox klubu Michalovce získala na majstrovstvách Európy krásne ocenenie. Z podujatia si odniesla bronz.

Ilustračný obrázok k článku Emma Sabadošová zožala úspech na ME v kickboxe: Vybojovala bronz
7
Galéria

Športový kickbox klub Michalovce sa má opäť čím pochváliť. Jeho zverenkyňa E. Sabadošová na podujatí WAKO Majstrovstvá Európy kadetov a juniorov v kickboxe 2019 v Maďarsku v meste Gyӧr získala bronzovú medailu.

Krásny úspech

Emma Sabadošová na spomínaných majstrovstvách si krásnu bronzovú medailu vybojovala v kategórii kick light do 50 kg, kadeti.

„Emma, pretekárka Športového kickbox klubu Michalovce, bola súčasťou slovenskej reprezentačnej výpravy a svojou medailou tak prispela k celkovo 1. zlatej, 1. striebornej a 10. bronzovým medailám pre Slovensko,“ informovala zo Športového kickboxu klubu Elena Takáčová.

Slová vďaky

Tento rok sa Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov v kickboxe konali v maďarskej Audi Arene Gyӧr. Tréningová príprava a snaha Emmy Sabadošovej sa odzrkadlila v jej výkone.

Emmu na ceste za zlatou medailou, po výhre v štvrťfinále nad maďarskou reprezentantkou Zsofia Nemeti, zastavila až v semifinále talianska reprezentantka Teodorani Chiara. „Ďakujeme za krásnu reprezentáciu klubu a krajiny,“ dodala na záver E. Takáčová.

Pozrite si aj fotogalériu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Obrazom z majstrovstiev Európy
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie