Šport Futbal

Futbaloví fanúšikovia, zbystrite: MFK Zemplín sa rozhodol znížiť vstupné

Fanúšikovia futbalu, zbystrite pozornosť. Vedenie MFK Zemplín Michalovce sa rozhodlo znížiť vstupné, tu sú podrobnosti...

Ilustračný obrázok k článku Futbaloví fanúšikovia, zbystrite: MFK Zemplín sa rozhodol znížiť vstupné
Zdroj: MFK Zemplín Michalovce

Vedenie futbalového klubu MFK Zemplín Michalovce sa v rámci „Futbalového týždňa“ na Zemplíne rozhodlo znížiť ceny vstupeniek na majstrovský zápas Fortuna ligy medzi Zemplínom a Senicou. Ten sa uskutoční v sobotu 10. augusta od 19:00 hod. na štadióne pod Vihorlatom v Michalovciach.

Ako je známe, od 6. do 9.augusta sa v našom meste koná Michalovce CUP 2019, na ktorom sa zúčastňujú mládežnícke tímy do 17 rokov. Najväčšími lákadlami sú bez pochýb španielske veľkokluby FC Barcelona a FC Sevilla. Šesticu tímov dopĺňa grécky Olympiakos Pireus, poľská Legia Varšava a Slovenské farby hája DAC Dunajská Streda a náš MFK Zemplín Michalovce.

Chcú prilákať fanúšikov

Vedenie MFK Zemplín Michalovce uviedlo, že si uvedomuje vyššie nároky na financie fanúšikov počas Michalovce CUP-u 2019, a aj takýmto spôsobom chce prilákať futbalového fanúšika nielen na mládežnícky futbal, ale hlavne na ten mužský.

„Srdečne pozývame všetkých športových fanúšikov z blízkeho a ďalekého okolia na majstrovský zápas najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy, kde na štadióne pod Vihorlatom privítame futbalistov Senice,“ zverejnilo vedenie klubu.

Domáce prostredie

MFK Zemplín Michalovce dosiahol v minulej sezóne historické konečné 5.miesto v tabuľke Fortuna ligy a v Slovenskom pohári sa dostal medzi štyri najlepšie mužstvá. Futbalistom okolo kapitána Igora Žofčáka sa hrá oveľa lepšie pred zaplnenými tribúnami, ktoré ich ženú vpred za gólmi a víťazstvami.

„Domáce prostredie by malo byť 12-tým hráčom, ktorý pomôže k tomu, aby sme na Zemplíne mohli zažiť nezabudnuteľné momenty s klubom, s ktorým sa vieme stotožniť a to je náš rodný Zemplín,“ dodal klub.

Vstupné

Na spomínaný majstrovský zápas stanovili jednotné vstupné, a to: na krytú tribúnu je cena 2 € a na nekrytú tribúnu 1 €. Deti do 120 cm majú na kryté tribúny vstup zdarma bez nároku na miesto. Deti do 120 cm majú vstup na nekryté tribúny zadarmo, ale je potrebné si vypýtať vstupenku v pokladni pri štadióne.

„Veríme, že táto znížená cena vstupného priláka v sobotu čo najviac Zemplínčanov na útulný štadión do Michaloviec a pod umelým osvetlením opäť zažijeme emócie a nezabudnuteľné momenty, ktoré prináša najpopulárnejší šport na svete, futbal,“ dodal na záver klub.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Zemplínčanov lákajú takto na futbalový zápas do Michaloviec
2
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie