Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  25 °C
Rôzne

HLASUJTE: Kde v Michalovciach sa najlepšie býva?

Mnohí z vás Michalovce isto veľmi dobre poznajú. No kde v našom meste sa najlepšie býva? Zahlasujte aj vy...

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: Kde v Michalovciach sa najlepšie býva?
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Michalovce je pre mnohých srdcové mesto. Sú aj takí, čo si život v nejakom inom azda ani nevedia predstaviť. Zamýšľali ste sa však niekedy nad tým, v ktorej konkrétnej časti mesta sa podľa vás býva najlepšie?

Práve na to je zamerané online hlasovanie, ktoré vám práve teraz prinášame a aké sme tu ešte nemali. V ňom môžete aj vy zahlasovať za lokalitu, o ktorej si myslíte, že práve tá je v rámci Michaloviec na bývanie tá najlepšia voľba.

Na výber máte až 20 možností, ktoré predstavujú jednotlivé časti mesta. Ak však máte vytypovanú konkrétnu ulicu, ktorú neviete jednoznačne zaradiť do niektorej z možností, zvoľte tú časť, ktorá je k danej ulici najbližšie.

Hlasovať môžete do budúceho utorka, teda do 23. apríla 2019 9:00 hod. Po tomto termíne vás oboznámime s lokalitou, ktorá v tomto online hlasovaní získala najviac hlasov a ktorú si tak naši čitatelia zvolili za tú, v ktorej sa podľa nich býva najlepšie.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia

A v našej fotogalérii si môžete pozrieť priestory, kde rady trávia počas jarného obdobia na čerstvom vzduchu svoj čas mamičky v Michalovciach.

Mamičky v Michalovciach? Svoj čas rady trávia aj v týchto priestoroch
12
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk