Aktualizované Správy Krimi

Hrozivá nehoda pri Michalovciach: Čelná zrážka, v aute tri deti, FOTO

Polícia opisuje čelnú zrážku dvoch áut. V jednom z nich sedeli v čase nehody aj tri deti. Prinášame podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Hrozivá nehoda pri Michalovciach: Čelná zrážka, v aute tri deti, FOTO
6
Galéria

Spolu šesť ľudí sa zranilo pri sobotňajšej (27.7.) dopravnej nehode v katastri obce Čierne Pole v Michalovskom okrese. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová, v jednom z áut boli aj tri deti.

Podľa doterajších zistení 58-ročný štátny príslušník Ukrajiny, ktorý s autom značky Renault Laguna smeroval od obce Čierne Pole do obce Bajany, sa počas prejazdu zákrutou pravdepodobne nevenoval plne vedeniu vozidla a prešiel do protismeru.

,,Čelne sa zrazil s vozidlom značky Škoda Octavia, hoci sa jeho vodička, 34-ročná Michalovčanka, snažila v danom momente tejto situácii predísť. Škodu Octavia po zrážke vytlačilo do priekopy a Renault Laguna ostal stáť v strede cesty, pretočený do protismeru," spresnila s tým, že obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške na zistenie požitia alkoholických nápojov s negatívnym výsledkom.

Vo vozidle značky Škoda Octavia bol okrem vodičky aj 36-ročný spolujazdec a tri maloleté deti, a to jedno sedemmesačné a ďalšie vo veku päť a osem rokov.

,,Vodička a traja spolujazdci utrpeli podľa predbežnej lekárskej správy ľahké zranenia. Osemročná spolucestujúca a ukrajinský vodič sa zranili ťažko. Predbežná škoda bola vyčíslená na 12 000 eur," dodala Ivanová.

Polícia dopravnú nehodu vyšetruje a začala trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví.

Čelná zrážka neďaleko Michaloviec
6
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie