Veronika Ondo-Cholewová Kultúra

Hviezda z Oteckov to roztočí na plese v Michalovciach: Príde aj speváčka Rednex

Plesová sezóna je tu. Svoje pokračovanie chystá aj najprestížnejší ples mesta Michalovce, ktorý sa uskutoční už čoskoro s lákavou ponukou.

Ilustračný obrázok k článku Hviezda z Oteckov to roztočí na plese v Michalovciach: Príde aj speváčka Rednex
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Podujatie z radu lákavých. Reprezentačný ples mesta Michalovce pomaly začína klopať na dvere. Čas plesov je opäť tu a my máme o tom jednom z najdôležitejších informácie.

Otvorenie plesovej sezóny

Reprezentačný ples mesta Michalovce bude 18. januára 2020 a to v Chemkostav aréne. Ide o podujatie, ktoré patrí k najprestížnejším akciám plesovej sezóny v metropole Zemplína.

Večerom plesajúcich hostí bude sprevádzať moderátori a slávnostné podujatie doplní aj zaujímavý program.

TOP hostia

Aj počas tohto ročníka plesu prídu na spomínanú kultúrnu udalosť viacerí lákaví hostia. Zabávať Vás budú: Patrik Vyskošil, Lenka Machcníková, Lenka Lera Rakárová, Modern Talking Reloaded, Nika Karch, Cimbálová hudba FS Zemplín, Flegment, SZUŠ Zalentum.

Okrem nich vystúpi špeciálni hostia: Luděk Sobota, Vladimír Kobielsky a ďalší… Chýbať nebude ani chutné menu, zábava a samozrejmosťou bude tanec. Lístky sú už v predaji v Mestskom kultúrnom stredisku v Michalovciach.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Na plese si zatancujete a vo videu si pozrite našu nota s tancujúcimi husľami v Michalovciach.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie