Krimi

Kontrola vodičov taxíkov v okrese Michalovce: Takto podľa polície dopadla!

Muži zákona informovali, že počas včerajšej kontroly vodičov taxislužby na cestách Michalovského okresu policajti skontrolovali 8 vozidiel taxislužby.

Ilustračný obrázok k článku Kontrola vodičov taxíkov v okrese Michalovce: Takto podľa polície dopadla!
Zdroj: TASR

Muži zákona na svojej stránke na sociálnej sieti zároveň doplnili, že v štyroch prípadoch nedostatky nezistili.

„Ďalší štyria vodiči jazdili bez platných dokladov. Niektorí vodiči nemali pri sebe potvrdenie o zdravotnej prehliadke či o psychologickom vyšetrení, a tiež preukaz profesionálneho vodiča taxislužby,“ uviedla polícia.

Muži zákona na sociálnej sieti zároveň dodali, že z tohto dôvodu bol dvom vodičom zadržaný vodičský preukaz ako neplatný. Doplnili, že v jednom prípade polícia zadržala osvedčenie o evidencii vozidla z dôvodu zlého technického stavu vozidla.

„Policajti sa nestačili čudovať, pretože pri kontrole jedeného z vodičov zistili všetky spomínané nedostatky, navyše sa preukázal koncesiou inej taxislužby. Tomuto vodičovi bola uložená bloková pokuta, zadržaný vodičský preukaz, ďalšia jazda mu bola zakázaná a zadržané osvedčenie,“ uviedla polícia.

Muži zákona dodali, že polícia bude v kontrolách vozidiel taxislužby pokračovať i naďalej počas výkonu služby.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie