Veronika Ondo-Cholewová Tlačové správy

Ľadové kráľovstvo prichádza do Michaloviec: Frozen, Elza aj herecké krásky

Rozprávkový muzikál Ľadové kráľovstvo videlo už niekoľko tisíc nadšených detí po celom Slovensku. A teraz mieri aj do metropoly Zemplína.

Ilustračný obrázok k článku Ľadové kráľovstvo prichádza do Michaloviec: Frozen, Elza aj herecké krásky
Zdroj: TASR

Kto z detí či dospelých by nepoznal rozprávku Ľadové kráľovstvo. Nielen Frozen a Elza potešia pesničkami najmenších počas interaktívného muzikálového divadla. Ľadové kráľovstvo môžete vidieť v sobotu 22. februára 2020 o 10.00 hod. v sále Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach.

Smiech a zábava

Nenechajte si ujsť muzikál na motívy populárnej rozprávky Frozen. Čaká na vás príbeh dvoch sestier, Elsy a Anny, ktorých láska nepozná hranice. Milý a vtipný snehuliak Olaf prinesie na scénu smiech a zábavu.

V predstavení uvidíte aj herečky a speváčky, ktoré prepožičali hlas animovaným postavám v rozprávke. Lucia Molnárová – Bugalová a Andrea Somorovská zapievajú v predstavení originálne pesničky, ktorých hlasy deti poznajú z rozprávky Frozen.

Rozprávkové postavičky

Nepremeškajte rozprávkové podujatie plné krásnych pesničiek a množstva humorných situácií. Chýbať nebude pekný príbeh a obľúbené postavičky.

Vstupenku je potrebné zakúpiť pre každú osobu od 1 roka veku, ktorá vojde do sály (sedenie na kolenách rodiča nie je dôvod pre nezákupenie vstupenky pre každé dieťa vo veku od jedného roka veku). Na vyžiadanie organizátora je rodič povinný preukázať vek dieťaťa kartičkou poistenca dieťaťa a občianskym preukazom rodiča.

Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal na predajných miestach alebo tu: https://www.ticketportal.sk/…E-KRALOVSTVO#…

Už teraz sa nalaďte na krásne predstavenie v našej fotogalérii a nezabudnite si pozrieť ani priložené video.

Zdroj: Facebook
Ľadové kráľovstvo
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie