Veronika Ondo-Cholewová Kultúra

Martin Pado a Matej Hospodár porozprávajú o novembrových udalostiach

Priebeh novembrových udalosti v Michalovciach priblíži Martin Pado a Matej Hospodár.

Ilustračný obrázok k článku Martin Pado a Matej Hospodár porozprávajú o novembrových udalostiach
1
Galéria
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Špacirky majú Michalovčania a ľudia z okolia veľmi radi. O ich obľúbenosti svedčí vždy veľká účasť prítomných počas viacerých akcií v roku. Sú to podujatia, počas ktorých sa mnoho dozviete od historikov mesta.

Pre záujemcov špacírok, ktorí sa chcú dozvedieť viac o Nežnej revolúcii v Michalovciach, budú 18. 11. 2019 Špacirki na kaveju v Zemplínskej knižnice Gorazda Zvonického v Michalovciach o 16:30 hod.

Starják a Molnár

Špacirki na kaveju začali v roku 2018. Konajú sa nepravidelne a dozviete sa na nich informácie, ktoré ste ste ešte nepočuli. Nájdite si čas a zájdite si s Matejom Starjákom a Martinom Molnárom na tieto špacírky.

Tentokrát budú v knižnici. Zemplínska knižnica G. Zvonického v Michalovciach pozýva verejnosť na Špacirki na kaveju. Tie sa uskutočnia 18. novembra 2019 o 16:30 hod. a témou bude už spomínaná Nežná revolúcia v Michalovciach.

Hostia

Moderovať budú odborníci na históriu a hosťami budú zaujímavé osobnosti našej minulosti.

Martin Pado, jeden z hlavných predstaviteľov Nežnej revolúcie v okrese a Matej Hospodár, jeden z prvých organizátorov mítingov a zakladateľ VPN v Michalovciach.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Špacirki na kaveju
1
Galéria
Zdroj: Mesto Michalovce

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie