Veronika Ondo-Cholewová Správy Samospráva

Mestský úrad má nové prístupy do budovy a hodiny pre klientov

Prinášame vám aktuálne informácie z Mestského úradu v Michalovciach. O tomto by ste mali vedieť.

Ilustračný obrázok k článku Mestský úrad má nové prístupy do budovy a hodiny pre klientov
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Michalovská radnica nedávno zverejnila zopár oznamov pre klientov Mestského úradu v Michalovciach. A my vám ich prinášame.

Prístupy do budovy

Aktuálnej situácii sa prispôsobuje aj naše mesto. Ak naozaj musíte ísť niečo vybaviť, rátajte so zmenami, ktoré si toto obdobie vyžiadalo.

Prístup do budovy A, ktorá sídli na Námestí osloboditeľov 30 bude len z bočného vchodu, kde bude klientov usmerňovať mestský policajt.

Vstup do budovy bude možný len s rúškom na tvári.

Matrika a podateľňa

„Žiadame klientov, aby v týchto dňoch navštevovali úrad len v nevyhnutných prípadoch, predovšetkým na matrike a podateľni klientske hodiny budú každý pracovný deň od 8.00 do 11.00 hod.,“ zverejnila pred časom radnica.

Po 11.00 hod. sa budova uzavrie budova B, ktorá sídli na Námestí slobody bude prispôsobená režimu Okresného úradu v Michalovciach.

Mestský úrad Michalovce vybavuje klientov v obmedzenom režime a nevyhnutnom rozsahu v týchto klientskych dňoch a hodinách. Nájdete TU.

Napriek situácii, ktorá aktuálne zastihla aj zmeny na úrade v Michalovciach, sa nezastaví príroda okolo nás. Tisícové kŕdle žeriavov popolavých počas jarnej migrácie si môžete pozrieť v galérii a možno tak prísť na iné myšlienky.

Tisícové kŕdle žeriavov popolavých počas jarnej migrácie
7
Galéria

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie