Šport Futbal

MFK Zemplín Michalovce pokračuje s trénerom Šoltisom: Zostali aj asistenti

Vedenie klubu MFK Zemplín do prvého tréningu nevyriešilo trénerskú otázku a tak sa prvý tréning posunul. Futbalisti už majú trénera.

Ilustračný obrázok k článku MFK Zemplín Michalovce pokračuje s trénerom Šoltisom: Zostali aj asistenti
Zdroj: TASR

Ako sme vás počas pondelka informovali, futbalisti MFK Zemplín Michalovce mali absolvovať prvý tréning v príprave na nový ročník Fortuna ligy, no nestalo sa tak. Šestnásť hráčov, ktorí prišli v pondelok na úvodný zraz, sa ocitlo bez kormidelníka. Všetko sa však už zmenilo.

Vedenie fortunaligového futbalového klubu MFK Zemplín Michalovce sa napokon dohodlo na pokračovaní spolupráce s hlavným trénerom A-mužstva Antonom Šoltisom, s jeho asistentom Jozefom Majorošom aj s trénerom brankárov Marekom Rodákom. Klub o tom informoval prostredníctvom facebooku.

Michalovskí futbalisti mali v pondelok 17. júna absolvovať prvý tréning v rámci prípravy na sezónu 2019/2020. Keďže však spomínaní tréneri ešte neboli v čase tréningu pod zmluvou, prvú tréningovú jednotku hráči absolvujú o deň neskôr. Pre Šoltisa, ktorý je v súčasnosti najdlhšie pôsobiaci tréner pri jednom tíme vo Fortuna lige, pôjde o štvrtú sezónu v pozícii hlavného kouča MFK Zemplín. V ročníku 2018/2019 doviedol tím na konečnú 5. priečku, ktorá bola najlepším umiestnením tímu v histórii najvyššej slovenskej súťaže.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce neodštartovali prípravu podľa plánu
5
Galéria

Hl. foto: archív

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie