Krimi

Michal (29) z Michaloviec jazdil v cudzom aute: Môže skončiť za mrežami

Michalovčan Michal (29) si poriadne zavaril. Za jazdu v cudzom aute môže skončiť za mrežami.

Ilustračný obrázok k článku Michal (29) z Michaloviec jazdil v cudzom aute: Môže skončiť za mrežami
3
Galéria

Trest odňatia slobody až na päť rokov hrozí 29-ročnému Michalovi z Michaloviec. V sobotu 12. októbra neoprávnene vnikol na pozemok jedného z rodinných domov v Michalovciach, odkiaľ okrem vecí odcudzil aj osobné motorové vozidlo. Informovala o tom košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Ako ďalej uviedla, s vozidlom jazdil po cestách Michalovského okresu, kým mu v ňom nedošlo palivo. Medzičasom však nezvládol riadenie a narazil s autom do stromu, čím vozidlo na niekoľkých miestach poškodil.

„Svojou jazdou spôsobil majiteľovi auta škodu predbežne vyčíslenú na 6000 eur a odcudzením vecí z domu škodu 475 eur,“ doplnila Ivanová.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Michalovciach podľa slov Ivanovej obvinil Michala z prečinu porušovania domovej slobody v jednočinnom súbehu s prečinom krádeže a prečinom neoprávneného užívania cudzieho motorového vozidla a spracoval tiež podnet na jeho väzobné stíhanie.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Michalovčan jazdil na cudzom aute
3
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie