Rôzne

Michalovce čaká týždeň športu, kultúry i smiechu: Bude aj stand-up comedy show

Počas tohto týždňa môžete v Michalovciach zažiť kultúru, šport aj smiech. Tu sú naše tipy na akcie v Michalovciach.

Ilustračný obrázok k článku Michalovce čaká týždeň športu, kultúry i smiechu: Bude aj stand-up comedy show
Zdroj: Dnes24.sk

Kurz jógy

14. 10. 2019, Creative YOGA studio, M. Rázusa 16, Michalovce

Ak chcete začať s jógou, oprášiť základy a užívať si fyzické i mentálne cvičenie, kdekoľvek vás napadne, tak práve na tomto kurze vás naučia základom jogových pozícii, krok za krokom pozdrav slnka, ako správne dýchať a uvedomovať si vlastné telo pri cvičení.

Silné Reči

16. 10. 2019 od 19:00 hod., Pestucci, Hollého 85, Michalovce

Silné Reči stand-up comedy show, to je záruka toho, že vás čakajú dve hodiny plné zábavy. Ostrieľaní komici a vychádzajúce hviezdy slovenskej komédie sa postarajú o to, že z predstavenia odídete s úsmevom na tvári. Už 16. 10. vás v budú baviť komici v zostave: Michael Szatmary – Stand Up Comedy, Gabo Žifčák, Jakub Lužina Humorbot 3000, Joe Trendy.

Hádzaná

16. 10. 2019, Chemkostav aréna, Michalovce

Zverenky trénera Petra Dávida budú v hre v stredu 16. októbra, kedy v predohrávke siedmeho kola MOL ligy privítajú o 17.30 hod. Slaviu Praha. Povzbudiť ich môžete prísť 16. 10. 2019 do Chemkostav arény v Michalovciach.

Výstavka záložiek

17. 10. 2019, v priestoroch školskej knižnice I. ZŠ v Michalovciach

Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach pozýva na podujatie pod názvom Záložka do knihy spája školy. Ide o výstavku záložiek pre žiakov I. a II. stupňa ZŠ. Celodenné podujatie sa bude konať v priestoroch školskej knižnice I. ZŠ v Michalovciach.

Detský čitateľ

18. 10. 2019 o 8:00 hod., Zemplínska knižnica G. Zvonického v Michalovciach

Počas týždňa sa uskutoční interaktívny seminár pre knihovníkov a pedagógogov I. stupňa ZŠ v Michalovciach. Podujatie sa koná v rámci projektu Čítajme a tvorme v knižnici a bude realizovaný z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Hokej

18. 10. 2019 o 17:30 hod., Zimný štadión, Michalovce

Ak patríte medzi hokejových fanúšikov, máme pre vás tip na športovú akciu.Michalovskí hokejisti si to na ľade rozdajú s Budapeštou. Na zimný štadión do Michaloviec príde tím MAC Újbuda 18. októbra o 17:30 hod.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Pozrite si vo videu, ako v Zalužiciach pri Michalovciach oslávili príchod jesene.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie