Šport

Michalovce otočili zápas so Slovanom. Belasí neudržali trojgólový náskok, FOTO

Na Tatranskom pohári si líšky pripísali druhé víťazstvo, nerodilo sa ale ľahko.

Ilustračný obrázok k článku Michalovce otočili zápas so Slovanom. Belasí neudržali trojgólový náskok, FOTO
15

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce uspeli aj v druhý deň 73. ročníka Tatranského pohára. HC Slovan Bratislava porazili 5:3.

Úvod zápasu patril „belasým“. Po prvej tretine vyhrával Slovan 3:0, a vyzeralo to na jednoznačnú záležitosť. Michalovce ale v druhej tretine znížili na rozdiel jedného gólu, a do šatne odchádzali za stavu 3:2. V tretej tretine pridali vyrovnávajúci gól a dokonalý obrat zavŕšili dvoma presnými zásahmi v závere zápasu.

HC Slovan Bratislava – HK Dukla Ingema Michalovce 3:5 (3:0, 0:2, 0:3)

Góly: 10. Meszároš (Buček), 12. Studenič (Kytnár, Valach), 14. Maier (O'Donnell, Ranford) – 21. Hickmott (Southorn), 24. Bartánus (Matoušek), 48. Mihálik (Hickmott), 58. Mihálik (Takáč), 59. Šoltés

Slovan: Durný – Sersen, Valach, Meszároš, Štajnoch, Maier, Ališauskas, L. Lačný – Ranford, B. Harris, B. O'Donnell – Buček, Bortňák, B. Rapáč – J. Sukeľ, Kytnár, Studenič – Kundrík, S. Petráš, D. Jendek

Michalovce: Škorvánek – V. Mihálik, Southorn, Zeleňák, McCormack, Ťavoda, Ventelä, Bdžoch – Šoltés, Hickmott, S. Takáč – Korhonen, Lalancette, Spilar – M. Bartánus, Mlynarovič, T. Matoušek – Mašlonka, Galamboš, Regenda

Ďalším súperom Michaloviec bude HK Poprad, proti ktorému nastúpia vo štvrtok (3. 9.).

Zdroj: Dnes24.sk/TASR