Michalovskí kickboxéri slávili ďalší úspech: Doniesli si 15 cenných kovov, FOTO

Michalovskí kickboxéri nám opäť urobili dobré meno. Domov si doniesli dokopy pätnásť medailí. Prinášame vám aj foto.

Veronika Ondo-Cholewová

Michalovskí kickboxeri sa predviedli na turnaji, kde sa im podarilo získať 15 medailí. Športovci bojovali na Open lige SZKB v Prešove.

Športový kickbox klub v Michaloviach sa zúčastnil so svojimi zverencami druhého kola Open ligy SZKB v Prešove. Ako náš spravodajský portál informovala E. Takáčová Valachová, štartovali za účasti 295 štartujúcich z 28. klubov.

Okrem Slovákov súperili aj s Poliakmi. Desiati michalovskí kickboxéri nastúpili na zápasy pod trénerskou taktovkou Ľuboša Takáča a Matúša Bazgera. „Aj tentokrát si z turnaja odniesli cenné kovy: 6 zlatých, 3 strieborné, 6 bronzových medailí a pripísali si ďalších 45 bodov do hodnotiacej tabuľky,“ dodal klub.

Hodiny tréningu, litre potu a disciplíny pod vedením trénera sa odzrkadlilo na skvelých výsledkoch. Ako prežívajú zápasy naši kickboxéri si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii. Na záberoch uvidíte boj, ale aj to, ako je tréner zverencom vždy počas zápasu k dispozícii a pomáha im. Objektívom je zachytený aj konečný výsledok zápasov a oceňovanie našich športovcov.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame