Milovníci podujatí, pozor: Akcie, ktoré si tento týždeň v Michalovciach a okolí nenechajte ujsť

Vyťahujte diáre a poznačte si ich. Vybrali sme tohtotýždňové podujatia, ktoré odporúčame si v našom meste a okolí nenechať ujsť. Zoznámte sa s nimi aj vy.

Veronika Ondo-Cholewová
Ilustračný obrázok k článku Milovníci podujatí, pozor: Akcie, ktoré si tento týždeň v Michalovciach a okolí nenechajte ujsť
Zdroj: TASR

Vďaka Vám

11. októbra 2017 o 15:00 hod., Mestské kultúrne stredisko Michalovce

Mestský úrad Michalovce a Mestské kultúrne stredisko (MsKS) Michalovce pozývajú všetkých starších na program pri príležitosti Mesiaca úcty k starším. Podujatie s názvom Vďaka Vám je naplánované na 11. 10. 2017 o 15:00 hod. vo veľkej sále MsKS Michalovce. V programe sa predstaví folklórny súbor Chemlon z Humenného.

Život v oblakoch

11. 10. 2017 o 18:00 hod., Kino Centrum Michalovce

Kino Centrum Michalovce v spolupráci so spoločnosťou Arolla Film pripravilo premietanie tatranskej trilógie od tvorcov filmu Vlčie hory. Tatry sú fascinujúcim ostrovom divočiny. Ponúkajú neuveriteľne rozmanité príbehy zo života ich divokých obyvateľov. Každý z troch filmov je z iného prostredia: vysoké hory, prastaré lesy, voda, no spoločne ponúknu komplexný pohľad na tatranskú divočinu. Prvý z troch filmoch si môžete pozrieť už počas tohto týždňa a to v stredu 11. 10.

Finále nohejbalovej ligy

14. 10. 2017 od 10:00 hod., Zalužice

Finále Slovenskej nohejbalovej ligy mužov pre rok 2017 sa uskutoční v sobotu 14. októbra v telocvični Základnej školy s materskou školou v Zalužiciach. Usporiadateľom podujatia je Nohejbalový klub Zalužice. Počas soboty sa odohrajú dve stretnutia a to o tretie miesto so začiatkom o 10. hodine a zápas o prvé miesto, ktorý začne o 12. hodine.

Hnojňaňe z Mihaľovec

14. októbra 2017 o 15:30 hod., Mestské kultúrne stredisko Michalovce

Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach pozýva verejnosť na sobotňajší koncert pri príležitosti 40. výročia založenia folklórnej skupiny Hnojňaňe z Mihaľovec. Hudobné vystúpenie začne o 15:30 hod.

L&S Starí majstri

14. októbra 2017 o 19:00 hod., Mestské kultúrne stredisko Michalovce

V Michalovciach uvedú hru o dvoch bratoch, ktorí sú poslední potomkovia slávnej divadelnej rodiny. Majú rozdielny charakter, talent, aj úspech. Napriek tomu, že dosiahli divadelnú slávu (každý po svojom) sú vo veku a v období, keď zrazu nie sú zasypaní ponukami. Ich peňaženky sú desivo prázdne a tak sú nútení prijať producentovu ponuku: hrať spolu v divadelnej hre o dvoch bratoch, ktorí sa nenávidia. V divadelnej hre si zahrá Milan Lasica a Martin Huba.

Rodinný prievan

14. októbra 2017 o 19:00 hod., Mestské kultúrne stredisko Michalovce

Fanúšikovia divadla sa môžu tešiť aj na predstavenie, v ktorom si zahrajú Marta Sládečková, Matej Landl, Pavol Šimun, Kristína Svarinská, Kristína Greppelová, Ondrej Bortlík. Skvelá súčasná komédia z rodinného prostredia vám napovie, že matka má vždy pravdu, aj keď ju náhodou nemá. Traja muži a tri ženy na scéne, to nikdy neveští podľa scenára nič dobré.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame