Rôzne

Motozraz na Zemplínskej šírave sa blíži: Z Michaloviec naň môžete ísť aj kyvadlovkou

Zemplínska šírava už o pár dní privíta ďalší ročník motozrazu. Zamieriť si naň môžete aj kyvadlovou dopravou, prinášame podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Motozraz na Zemplínskej šírave sa blíži: Z Michaloviec naň môžete ísť aj kyvadlovkou
Zdroj: TASR

Zemplínska šírava bude od 15. do 18. augusta hostiť už 18. ročník medzinárodného motozrazu. Návštevníci sa naň z Michaloviec môžu dostať aj kyvadlovou autobusovou dopravou. A to za polovičné ceny.

Pravidelné intervaly

Autobusy budú premávať v piatok a sobotu od 18:00 do 1:30 hod. z Michaloviec a od 18:30 do 2:00 hod. zo Zemplínskej šíravy – Hôrky v pravidelných intervaloch. Dopravu zabezpečia klimatizované autobusy.

„Na motozraze je tradične sprievodný program, o ktorý majú záujem nielen jeho účastníci, ale aj obyvatelia z Michaloviec a okolia. Mimoriadne spoje preto v spolupráci s organizátorom ponúkame aj tento rok. Návštevníci sa tak môžu na miesto konania a naspäť dopraviť bezpečne a pohodlne a nemusia sa trápiť s hľadaním parkovacieho miesta,“ povedal Gejza Sačko, generálny riaditeľ spoločnosti ARRIVA Michalovce.

Pred brány

Cesta trvá len 20 minút, nakoľko okrem železničnej stanice v Michalovciach a Zemplínskej Šíravy – Hôrky stojí autobus len pri OC Zemplín market. Jednorazové cestovné lístky si môžete kúpiť za polovičné ceny.

Autobusy vyrážajúce z Michaloviec budú stáť najskôr na železničnej stanici, o 5 minút po odjazde zastavia pri OC Zemplín market a cestujúcich potom vysadia priamo pred bránami motozrazu.

Rovnaké zastávky búdu samozrejme aj pri spiatočnej ceste zo strediska Hôrka do Michaloviec.

V priloženej fotogalérii nájdete presný rozpis odchodov autobusov.

Kyvadlová doprava na motozraz na Šírave: Rozpis odchodov autobusov
1
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie