Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Najväčší motoristický sviatok prinesie do Michaloviec aj automobilovú premiéru

Autosalón prichádza opäť do nášho mesta.Tešiť sa môžete na automobilové novinky aj zaujímavý program.

Ilustračný obrázok k článku Najväčší motoristický sviatok prinesie do Michaloviec aj automobilovú premiéru
Zdroj: TASR

V Michalovciach sa 7. a 8. novembra 2019 uskutočnil v poradí už 27. ročník Autosalónu Michalovce. V športovej hale budete môcť obdivovať luxusné, úžitkové, rodinné aj športové autá. A to nie je všetko.

Pre mužov aj ženy

Autosalón otvorí svoje brány vo štvrtok 7. novembra 2019 o 11:00 hod. V tento deň môžete nablýskané tátoše obdivovať do 19:30 hod. Nasledujúci deň v piatok 8. novembra 2019 začína predajná výstava už ráno o 9:00 hod.

Pre verejnosť je vstup a parkovanie bezplatné.

Organizátori si pripravili automobilové premiéry a zaujímavých hostí. Ako sa nám podarilo vypátrať, svoju premiéru tu bude mať aj nový Peugeot 208. Svoj program si tu nájdu aj dámy a nudiť sa nebudú ani najmenší.

Desiatky áut

Čakajú vás hostesky a viac ako 65 vystavených vozidiel na jednom mieste. Uvidíte aj motorky, štvorkolky, bicykle, karavany, elektromobily, úžitkové vozidlá a tiež autoservisnú techniku.

Autosalón skončí 8. novembra 2019 o 19:00 hod., ale ešte predtým je v pláne tombola o 18:00 hod., ktorú by ste rozhodne nemali premeškať.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Vo videu si môžete pozrieť aj autotest.

Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie