Nehoda, na akú nezabudnú: Kuriózna búračka, na ktorej začiatku stála jediná srnka!

Kuriózna dopravná nehoda, na ktorej začiatku bola jedna jediná srnka. Tá sa motala po ceste, keď ju zachytilo auto a po náraze odhodilo do protismeru. Následne do nej narazil ďalší šofér a aby toho nebolo málo, do odstaveného auta narazilo ďalšie!

Tomáš Šuhajda
Ilustračný obrázok k článku Nehoda, na akú nezabudnú: Kuriózna búračka, na ktorej začiatku stála jediná srnka!
Zdroj: Policajný zbor SR

K nehode došlo v pondelok ráno na ceste medzi obcami Petrovce nad Laborcom a Nacina Ves v Michalovskom okrese.

„48-ročný vodič z okresu Sobrance s vozidlom zn. Škoda Fabia, prednou časťou vozidla zachytil srnu, ktorú pri náraze odhodilo do protismeru a do ktorej narazil 54-ročný Michalovčan s vozidlom zn. Renault Scenic. Následne do odstaveného vozidla zn. Renault narazil 42-ročný vodič z okresu Vranov nad Topľou s vozidlom zn. Opel Movano,“ opísal nehodu, pri ktorej utrpel ľahšie zranenie spolujazdec (38) z vozidla Opel, košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Na aute Opel vznikla škoda 1 000 eur a na vozidle Renault 5 000 eur. Zrazenie srny polícia riešila ako škodovú udalosť nezavinenú vodičom. „Avšak následné narazenie vozidla Opel do vozidla Renault z dôvodu dostatočne nevenovaniu pozornosti vedeniu vozidla zo strany vodiča vozidla Opel, polícia dokumentovala ako dopravnú nehodu,“ uviedol Szabó. Dodal, že vinníkovi bola na mieste uložená bloková pokuta.

Zdroj: Dnes24.sk