Nový týždeň je tu: Poradíme vám, na čo si počas neho vyraziť v Michalovciach a okolí

Ďalší augustový týždeň je už tu. Skočiť si cez neho môžete i na zaujímavé podujatia v Michalovciach a okolí. Prinášame vám naše tipy...

Ilustračný obrázok k článku Nový týždeň je tu: Poradíme vám, na čo si počas neho vyraziť v Michalovciach a okolí
Foto: Ľubomír Hudačko

Letné kino

22. a 26. august 2018, o 21:15 hod., Šírava – Hôrka

Amfiteáter Zemplínska šírava pripravil pre fanúšikov letného kina 22. augusta Tomb Raider a 26. august film Strážcovia galazie 2 . Letné kino bude snímky premietať od 21:15 hod. Vstupné je 3 eurá na osobu. V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.

Closing Summer párty

24. august 2018 o 22:00 hod., Motel Kamenec, Šírava

Leto ukončia v rekreačnom stredisku Kamenec vo veľkom štýle v Moteli Kamenec, ktorý pozval ruské duo Matisse & Sadko. Hudobníci úzko spolupracujú aj s momentálne najväčšou osobnosťou elektronickej scény, Martinom Garrixom. Closing Summer párty bude 24. augusta.

My sme východ

25. august 2018, Park študentov, Michalovce

V Michalovciach v Parku študentov bude tradičný festival My sme východ. Okrem jedla a piva si budete môcť vychutnať aj sprievodný program. Čakajú vás súťaže, folklórny súbor, kríglový tanec, tetovanie folklórnych motívov či fotobúdka.

Špacirki po Mihaľovcoch

26. august 2018 o 15:00 hod., Michalovce

Špacirki po Mihaľovcoch začnú o 15:00 hod. zrazom v Michalovciach pred Zemplínskym múzeom a budú pokračovať o 15:30 hod. pri Rímskokatolíckom farskom kostole. Dozviete sa aj zaujímavosti o rotunde a tiež bazilike v Michalovciach. Prihlásiť sa môžete na spacirki@gmail.com

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk