Odložili zápas MFK Zemplín: Skontrolujú aj futbalový trávnik v Michalovciach

Odložené stretnutie 16. kola futbalovej Fortuna ligy 2017/2018 MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín by sa malo uskutočniť na michalovskom štadióne. Závisieť to bude nielen od ihriska.

Veronika Ondo-Cholewová
Ilustračný obrázok k článku Odložili zápas MFK Zemplín: Skontrolujú aj futbalový trávnik v Michalovciach
Zdroj: TASR

Odložené stretnutie 16. kola futbalovej Fortuna ligy 2017/2018 MFK Zemplín Michalovce – AS Trenčín sa uskutoční v náhradnom termíne v utorok 28. novembra o 16.00 hod. Rozhodlo o tom Prezídium Únie ligových klubov na svojom utorkovom zasadnutí. Informoval o tom oficiálny web Fortuna ligy.

Zápas by sa mal hrať na štadióne v Michalovciach, definitívny verdikt o dejisku padne v nedeľu 26. novembra. Ako informoval výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák prioritou pre všetkých je, aby Michalovčania mohli privítať Trenčín na svojom štadióne.

„V priebehu tohto týždňa bude klub spolu s dodávateľom trávnika realizovať zásahy, ktoré by ihrisku mali pomôcť. Musíme však byť pripravení aj na alternatívu, že terén nebude vyhovujúci. Funkcionári MFK Zemplín musia do 23. novembra nahlásiť náhradné dejisko, ktoré bude k dispozícii na zvyšné domáce stretnutia v jesennej časti sezóny s Trenčínom a Ružomberkom, ak by sa u nich hrať nedalo,“ dodal M. Mertinyák.

Poverení zástupcovia ÚLK v nedeľu skontrolujú trávnik v Michalovciach, vyhodnotia jeho stav a zohľadnia aj aktuálnu predpoveď počasia na najbližšie dni. „Následne Prezídium ÚLK rozhodne o dejisku zápasu Michalovce – Trenčín,“ povedal výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Odporúčame