Krimi

Odvážny zásah polície: Vyhrážky zabitím, muž chcel dieťa vyhodiť z okna

Polícia v ranných hodinách prijala na tiesňovej linke naliehavý oznam. Žena z okresu Michalovce sa ocitla v nebezpečenstve a mala byť napadnutá partnerom.

Ilustračný obrázok k článku Odvážny zásah polície: Vyhrážky zabitím, muž chcel dieťa vyhodiť z okna
Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

„Policajnej hliadke, ktorá bola preveriť oznámenie žena uviedla, že doma na ňu zaútočil jej partner a vyhrážal sa jej zabitím. Muž mal na rukách ich dcéru, na opakované výzvy polície, aby dieťa odovzdal matke nereagoval. Jeho agresivita sa stupňovala a s dieťaťom sa rozbehol na horné poschodie s vyhrážkami, že ju vyhodí z okna,“ opisuje udalosti polícia.

Vzhľadom na vyhrotenosť situácie boli na miesto vyslaní policajti PMJ KR PZ Košice, ktorí neváhali a museli konať.

Dieťa zo zovretia otcom vyslobodili a muža spacifikovali.

„Pri dokumentovaní tejto trestnej činnosti policajti našli a zaistili niekoľko sklenených nádob so sušinou rastliny vykazujúcou znaky omamnej látky konope. Taktiež zaistili skúmavku s neznámou kryštalickou látkou, ktorá vykazovala znaky psychotropnej látky metamfetamín, a niekoľko sadeníc rastlín,“ informujú muži zákona.

Všetky zaistené veci budú skúmať experti Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ Košice.

Ako dodala polícia: „Muž bol obvinený z trestného činu nebezpečného vyhrážania a vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície PZ začal trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť.“

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie