Otvoria ho už o pár dní: Pozrite si vynovený zimák v Michalovciach na FOTKÁCH

Dočkali sme sa. V Michalovciach už o niekoľko dní dôjde k otvoreniu vynoveného zimného štadióna. Prinášame podrobnosti.

Veronika Ondo-Cholewová

So stavebnými prácami sa začalo ešte v apríli tohto roka. Odvtedy rekonštrukciou podľa informácií od michalovského magistrátu prešli viaceré priestory zimného štadióna. V pôvodnom pláne rekonštrukcie sa neuvažovalo s obnovou elektroinštalácie v celom objekte. Tá však podľa radnice bola vzhľadom na nevyhovujúci technický stav jej rozvodov nevyhnutná. Doplnili sa tiež nátery strešných konštrukcií, ktoré neboli natierané doposiaľ vôbec a takisto elektroinštalácia.

Prvý zápas

Obnova a dostavba zimného štadióna v Michalovciach sa už chýli ku koncu. „Rekonštrukcia zimného štadióna finišuje. Už nechýba veľa a štadión bude znova otvorený. Aj touto cestou pozývame na prvý zápas, ktorý sa uskutoční už 17. januára,“ zverejnilo mesto.

Zaujímavé fotografie

Ako uviedla hovorkyňa mesta Michalovce Iveta Palečková, zrealizované sú aj obklady a dlažby, sadrokartónové podhľady, stierky a maľby v šatňových a chodbových priestoroch. "Taktiež sú dokončené epoxidové podlahy na komunikačných priestoroch tribún a ochodzoch, osadené sú vnútorné hliníkové dvere,“ pokračovala. Dodala, že nové sú napríklad aj terasy a nástupné schodiská, oceľové zábradlia či VIP zóna.

Nezabudnite si pozrieť aj aktuálne fotky z michalovského zimáku, ktoré môžete nájsť v našej priloženej galérii.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame