Veronika Ondo-Cholewová Kultúra

Prekvapenie nielen pre Michalov a Michaely: Laufer, Hospodárová a hity Roxette

V Michalovciach oslávia svoje meniny Michalovia a Michaely: Poteší ich darček, bezplatný vstup, legenda českej umeleckej scény a čo ešte?

Ilustračný obrázok k článku Prekvapenie nielen pre Michalov a Michaely: Laufer, Hospodárová a hity Roxette
Zdroj: TASR

Tradičné podujatie Michalovce Michalom a Michaelám bude 25. októbra 2019 v Chemkostav Aréne v Michalovciach. Začiatok je naplánovaný na 18:00 hod.

Janka Hospodárová

Spomínaná akcia je pre všetkých nositeľov mena Michal a Michaela bezplatná, ale vítaní sú všetci. Jedinečnú príležitosť osláviť meniny majú nielen oslávenci, ale aj ostatní na zaujímavom podujatí.

Celú akciu bude moderovať Janka Hospodárová. Hudobným hosťom bude česká kapela Roxette tribute band, ktorá zahrá najväčšie hity svetovej kapely ROXETTE.

Česká legenda

Prekvapením pre divákov bude, že okrem kapely Roxette tribute band a moderátorky Janky Hospodárovej, vás všetkých svojou návštevou a vystúpení poctí legenda českej umeleckej scény herec a spevák Jozef Laufer, ktorý iba nedávno oslávil okrúhle 80. narodeniny.

Info k vstupu:

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Pozrite si aj lokalitu, ktorú čitatelia zvolili za naj na bývanie v Michalovciach.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie