Veronika Ondo-Cholewová Rôzne

Rezort obrany upozorňuje na kolóny: Cez Michalovce sa presunie vojenská technika

Plánuje sa presun vojenskej techniky cez Michalovce. Cestami metropoly Zemplína prejde zahraničná armáda.

Ilustračný obrázok k článku Rezort obrany upozorňuje na kolóny: Cez Michalovce sa presunie vojenská technika
Zdroj: TASR

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sa uskutočnia v období od 11. do 17. novembra. Informovala hovorkyňa rezortu Danka Capáková.

Desiatky vojsk

Celkovo by malo ísť o 55 cestných presunov zahraničných vojsk. Pôjde predovšetkým o presuny českých, maďarských a poľských vojakov, ktorým bude poskytnutý sprievod Vojenskej polície.

Rezort obrany upozorňuje aj obyvateľov Michaloviec a okolia na presuny vojenskej techniky. Chystá sa už o pár dní. Na ceste v Michalovciach budete môcť vidieť spomínaný presun a s tým súvisiace kolóny.

Kolóny

„V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu a cestné kolóny Ozbrojených síl SR na trase Prešov – Michalovce, Kuchyňa – Tisovec, Centrum výcviku Lešť – Trenčín, Centrum výcviku Lešť – Sereď a Centrum výcviku Lešť – Hlohovec, ako aj železničný presun na trase Martin – Sása Pliešovce,“ doplnilo ministerstvo.

Pozite si aj fotografie zo známej dediny okresu Michalovce. Naraziť v nej môžete aj na tank.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

FOTO zo známej dediny okresu Michalovce. Naraziť v nej môžete aj na tank
7
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie