Krimi

Rodinná hádka v Sečovciach: Syn spôsobil svojmu otcovi bodné poranenia!

Dramatické chvíle na východe Slovenska. Po rodinnej hádke medzi otcom a synom došlo podľa polície k bodným poraneniam staršieho z nich.

Ilustračný obrázok k článku Rodinná hádka v Sečovciach: Syn spôsobil svojmu otcovi bodné poranenia!
Zdroj: Mesto Prešov

Muža (28) zo Sečoviec v okrese Trebišov tak polícia obvinila zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.

Hrozí mu až 12 rokov

Keďže sa skutku dopustil na chránenej osobe, hrozí mu trest odňatia slobody na päť až 12 rokov. O prípade informovala hovorkyňa košického krajského policajného riaditeľstva Jana Mésarová.

Ako uviedla, útoku syna na otca predchádzala vo štvrtok (11. 6.) podvečer hádka.

„Podľa doterajších zistení 28-ročný syn fyzicky zaútočil na svojho otca (59) kuchynským nožom. Spôsobil mu bodné rany v oblasti hrudníka a ramena,“ priblížila Mésarová incident s tým, že podľa vyjadrenia lekárov si spôsobené zranenia vyžiadajú dobu liečenia viac ako desať dní.

Útočník skončil v cele

Upozornila pritom na skutočnosť, že vzhľadom na predmet a smer útoku mohlo pri udalosti dôjsť k ťažkej ujme na zdraví. Privolaní policajti útočníka obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia.

„Na miesto bol vyslaný vyšetrovací tím, ktorý vykonal neodkladné a neopakovateľné úkony, miesto udalosti bolo dôkladne zadokumentované a útočný predmet zaistený,“ uzavrela hovorkyňa.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie