Rôzne

Šmolkovia, Miro Jaroš a iné lákadlá: Na Zemplínskej šírave bude detský festival

Naši najmenší sa majú na čo tešiť. Na Zemplínskej šírave si môžu užiť detský festival. Aké lákadlá ponúkne?

Ilustračný obrázok k článku Šmolkovia, Miro Jaroš a iné lákadlá: Na Zemplínskej šírave bude detský festival
Zdroj: TASR

Šíravský amfiteáter zaplnia už onedlho deti. Chystá sa tam totiž festival, ktorý bude určený práve najmenším návštevníkom. V rekreačnom stredisku Hôrka zažijú 25. augusta deti kopec zábavy počas podujatia s názvom Šíravkovo – festival maskotov.

Detské postavičky

Počas leta sa deti môžu dňa 25. 8. 2019 tešiť na ďalší ročník podujatia Šíravkovo na Amfiteátri Zemplínskej šíravy. Tentokrát organizátori pripravili podujatie s podnázvom Festival maskotov.

V areáli amfiteátra stretnú veľa detských postavičiek, s ktorými sa budú môcť odfotografovať. Počas celého podujatia budú maskoti známych rozprávok deti zabávať a pútať ich pozornosť

Fun zóna

Už teraz sa môžu najmenší tešiť na Mira Jaroša, šou Šmolkov a príde aj deťom dobre známy Ujo Ľubo so svojou detskou párty.

Okrem toho budú pripravené bohaté workshopy, fun zóna s rôznymi atrakciami, skákacie hrady a trampolíny. Zo zábavného podujatia možno odídete aj s výhrou, pretože na amfiku vyhlásia i rôzne súťaže.

Časový harmonogram

  • 14:30 hod. Ujo Ľubo
  • 15:30 hod. Šmolkovia so svojou show
  • 16:30 hod. Miro Jaroš

Mimochodom, viete, že keď budete na Šírave, môžete si pochutnať aj na thajskej zmrzline či zemiakovej špirále? Sledujte video nižšie.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie