Rôzne

Takéto mená ponúkne Amfík Šírava fest: Už sú známi všetci účinkujúci!

Prípravy na tohtoročný Amfík Šírava fest napredujú. A už sú aj známi všetci účinkujúci. Aké mená toto podujatie ponúkne?

Ilustračný obrázok k článku Takéto mená ponúkne Amfík Šírava fest: Už sú známi všetci účinkujúci!
7
Galéria

Tohtoročný Amfik Šírava fest sa uskutoční dňa 26. júla od 17:00 hod. v rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave. Organizátori zverejnili už všetkých hudobných hostí, ktorí na tomto podujatí vystúpia.

Zdroj: YouTube.com

Mladé aj známe kapely

Na štvrtom ročníku obľúbeného hudobného podujatia Amfik Šírava fest to roztočia obľúbené kapely z domácej scény ako Horkýže Slíže či Heľenine Oči.

„Po minuloročnej pauze, kedy sme festival neorganizovali, sme veľmi radi, že sa nám to tento rok podarilo. Šírava si zaslúži svoj hudobný festival. Amfiteáter a festival k sebe jednoznačne patria,“ povedal pre náš spravodajský portál manažér Amfik Šírava festu Boris Karch.

„Každým rokom dávame priestor a teda chceme aj takto podporiť mladé kapely z východu. Tento rok sme si z množstva výborných kapiel vybrali SPLN z Humenného, The Now zo Sniny či kapelu Niečo Navyše z Bardejova,“ doplnil manažér festivalu, ktorý dodal, že sa predstaví aj legendárna pop punková skupina Inekafe, ktorá sa na Šíravu vracia po troch rokoch.

Zdroj: YouTube.com

Príde aj Lunetic

Nebude chýbať ani zahraničný hosť a to legendárny úspešný boyband z 90-tych rokov – kapela Lunetic. Tá na Šírave vystúpi presne po 20 rokoch.

"Sme radi, že sa nám podarilo uloviť tento fenomén 90. rokov. Lunetic vystúpi v pôvodnej štvorčlennej zostave za doprovodu živej kapely. Na amfiteátri sa predstavia presne po dvadsiatich rokoch, keďže jediný koncert tu mali v roku 1999. Týmto chceme pozvať všetky dnes už mamičky, aby si prišli pospomínať na svoje idoly z detstva, na ktorých vyrastali a zaspievali si spolu s chalanmi ich najväčšie hity,“ povedal B. Karch.

Účinkujúci Amfik Šírava festu 2019

  • SPLN
  • The Now
  • Niečo Navyše
  • Lunetic
  • Heľenine Oči
  • Horkýže Slíže
  • Inekafe
V OBRAZOCH: Tieto kapely vystúpia na tohtoročnom festivale na Šírave
7
Galéria

Hl. foto: archívne

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie