Kultúra

Toto sú top lákadlá víkendu v Michalovciach: Pozor, aby vám neušli

Dajte bacha, aby vám nešli. Prinášame vám náš výber najlákavejších podujatí tohto víkendu v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Toto sú top lákadlá víkendu v Michalovciach: Pozor, aby vám neušli
Foto: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Ad Astra

20. septembra 2019 o 19:15, kino Centrum

Brad Pitt putuje na vonkajší okraj slnečnej sústavy, aby odhalil záhadu, ktorá ohrozuje životy ľudí na Zemi. Objavuje tam tajomstvá, ktoré spochybňujú povahu ľudskej existencie a naše miesto vo vesmíre.

Príbeh kaštieľa pokračuje

21. septembra 2019 od 14:00, Zemplínske múzeum

Slávnostné otvorenie kaštieľa sa bude niesť v duchu histórie. Tešiť sa môžete na divadelné aj tanečné predstavenia. Osviežením bude vystúpenie Mladí pre múzeum, kde sa predstavia hudobné a tanečné telesá z Michaloviec a okolia. Nezabudlo sa ani na najmenších, ktorých poteší detské divadlo a tvorivé dielne. V programe vystúpi FS Zemplín, DFS Zemplínik, TS Slniečko, SZUŠ Talent – um, divadlo Cililing a ďalší.

Deti na hokej

22. septembra 2019 od 14:00, Zimný štadión

Nedeľné popoludnie môžu stráviť deti so svojimi rodičmi aj na zimnom štadióne. Akcia s názvom Deti na hokej je určená deťom od 5 do 10 rokov. Čakaju na nich skvelé zážitky, darčeky, občerstvenie a príde aj Macejko.

Angry Birds vo filme 2

22. septembra 2019 o 17:30, kino Centrum

Okrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu. Ak sa chcú ochrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím…

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie