Veronika Ondo-Cholewová Kultúra

Umelkyňa piesočnej animácie príde do nášho mesta: Patrí medzi svetovú špičku, VIDEO

V Michalovciach budete môcť vidieť netradičnú piesočnú animáciu a to v podaní Anny Telbuch. Určite si vás svojím umením podmaní.

Ilustračný obrázok k článku Umelkyňa piesočnej animácie príde do nášho mesta: Patrí medzi svetovú špičku, VIDEO
Zdroj: magic-sand.com

Vianoce maľované pieskom môžete vidieť v Mestskom kultúrnom stredisku v Michalovciach už v stredu 18. decembra 2019 o 18. hodine. Vstup je pre všetkých záujemcov voľný.

Emotívny zážitok

V našom meste môžete vidieť príbeh emotívnej atmosféry Vianočného času, ktorý je unikátny svojim umeleckým stvárnením. Priamo pred vašimi očami vzniknú, zmenia sa a budú prelínať obrazy maľované pieskom naživo umelkyňou piesočnej animácie Annou Telbuch.

Nezabudnuteľný zážitok pripraví pre Michalovčanov a návštevníkov podujatia umelkyňa Anna Telbuch. Rodáčka z Ukrajiny žije aktuálne v Nemecku, kam ju pritiahla láska k jej manželovi. Je označovaná aj ako umelkyňa piesočnej animácie a patrí momentálne medzi svetovú špičku vo svojom odbore. Divákov si dokáže podmaniť svojou originalitou a precíznosťou.

Maľba pieskom

Piesočné maľovanie nemusí znieť tak veľkolepo, ale je skutočne fascinujúce. Obrazy z piesku, ktoré vzniknú v priebehu niekoľkých sekúnd, sa zmenia a znova zmiznú.

Anna Telbuch stojí za rýchlymi a elegantnými pohybmi rúk. Študovala umenie na Ukrajine a maľba pieskom je súčasťou jej štúdia.

Nezabudnite si pozrieť aj video nižšie.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie