Užite si tento týždeň svoj voľný čas naplno: Výber naj podujatí v Michalovciach

Spríjemnite si voľné chvíle počas aktuálneho týždňa vďaka podujatiam, ktoré sú v pláne v Michalovciach. Prinášame vám výber našich tipov...

Ilustračný obrázok k článku Užite si tento týždeň svoj voľný čas naplno: Výber naj podujatí v Michalovciach
Zdroj: TASR

Prednáška

7. máj 2018 o 16:00 hod., Zemplínska knižnica G. Zvonického, Michalovce

Prednášku pod názvom I. ČSR, význam pre český a slovenský národ a ich vzájomné spolužitie pripravil Miestny klub Českého spolku v Michalovciach. V pondelok 7. mája 2018 o 16:00 hod. sa na vás teší prednášajúci Miroslav Schýbal.

Hádzaná

8. máj 2018 od 13:00 hod., Chemkostav aréna, Michalovce

Príďte povzbudiť náš hádzanársky tím HK Iuventa, ktorý 8. mája odohrá až dva zápasy v Chemkostav aréne v Michalovciach. Prvý o 13:00 hod. a druhý začne o 15:00 hod.

Zo Zemplína…

10. 5. o 18:00 hod., Mestské kultúrne stredisko, Michalovce

Spolok hudobného folklóru, Mestské kultúrne stredisko v Michalovciach vás pozývajú na prehliadku sólistov spevákov, inštrumentalistov. speváckych a inštrumentálnych skupín…Zo Zemplína. Počas hudobnej prehliadky na vás čakajú melódie zo Zemplína, zo Zámutova či Ptrukšianske piesne.

Echo Zemplína

11. máj 2018 o 17:00 hod., tribúna pri mestskom úrade, Michalovce

Občianske združenie Žijem pre Zemplín ponúka možnosť nahrať demo nahrávku v profesionálnom nahrávacom štúdiu. Na pódiu si budete môcť vypočuť prihlásené kapely so svojou kapelou a s vlastnou autorskou tvorbou.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Michaloviec a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame