Rôzne

Rozprávková atmosféra na námestí: Rozsvietenie výzdoby a stromčeka na fotkách, VIDEO

Pozrite si zábery priamo od michalovskej radnice na úžasnú atmosféru, keď všetci čakali nielen na rozsvietenie vianočnej výzdoby.

Ilustračný obrázok k článku Rozprávková atmosféra na námestí: Rozsvietenie výzdoby a stromčeka na fotkách, VIDEO
10
Galéria

Michalovce sa premenili na čarovné vianočné mestečko, keď 6. decembra 2019 opäť po roku rozsvietili vianočnú výzdobu. Pri prechádzke centrom si určite všimnete niekoľko dekorácií, o ktorých sme písali aj v nedávnom článku.

Novinka

Vianočnú výzdobu zabezpečili aj tohto roku technické a záhradnícke služby. Novinkou tohto roku je svetelná bránu aj so snehuliakom, ktorá je umiestnená na Námestí slobody.

Nechýba tradičný anjel, Mikuláš, stromčeky a vianočné ozdoby, ktoré pripomínajú fontány. V budove Mestského úradu v Michalovciach si môžete pozrieť betlehem. Je umiestnený vo vstupných priestoroch a je zaujímavý tým, že je vyhotovený z listov papiera z telefónnych zoznamov.

Rozsvietenie

Pozrite si, ako to vyzeralo v piatok 6. decembra, keď všetci netrpezlivo očakávali Mikuláša a primátor rozsvietil vianočný stromček a vianočnú výzdobu v meste.

Pozrite si fotogalériu vianočnej výzdoby. Prinášame vám aj video priamo od radnice nášho mesta.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Michaloviec a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie