Víkendové dni v našom meste? Navštíviť môžete aj takéto zaujímavé akcie

Môžeme sa tešiť z ďalšieho víkendu. A čo ponúkne v našom meste? Spomedzi chystaných akcií sme vybrali viacero tipov, tu sú.

Ilustračný obrázok k článku Víkendové dni v našom meste? Navštíviť môžete aj takéto zaujímavé akcie
Zdroj: Dnes24.sk

Ženy v behu

9. 2. 2019 o 18:00 hod., Kino Centrum, Michalovce

Věra (Zlata Adamovská) prežila s Jindřichom báječný život a je pevne rozhodnutá splniť jeho posledné prianie – zabehnúť maratón! Emancipovaná a rázna matka troch dcér v tom nevidí žiadny problém. Proste si trasu rozdelí na štyri časti a zdolajú tých viac ako 42 kilometrov ako rodinná štafeta. Žiadna z nich síce zatiaľ neodbehla ani meter, ale do štartu ostávajú ešte tri mesiace a tréner Vojta (Vladimír Polívka) pripravil skvelý kondičný plán.

Koncert

9. 2. 2019, Kokteil bar na Hollého ulici, Michalovce

Víkend môžete stráviť aj so živým vystúpením v Kokteil bare v Michalovciach, v ktorom sa predstaví v sobotu Ľ. Basarab. Začiatok koncertu je vo večerných hodinách na Hollého ulici.

Ples OZ Návraty

9. 2. 2019 o 19:00 hod.,Zlatý Bažant, Michalovce

Občianske združenia Návraty organizuje 19. reprezentačný ples. Ten sa uskutoční 9. februára v Reštaurácii Zlatý Bažant v Michalovciach. Súčasťou plesu bude aj vyhlásenie kráľovnej plesu, miss plesu a sympatického páru plesu. Pripravená bude tiež tombola.

Trhlina

10. 2. 2019 o 17:30 hod., Kino Centrum, Michalovce

Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč, a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia

Počuli ste už, že v Michalovciach plánujú posilniť wifi? Pozrite si na fotkách, kde by mali byť nové prístupové body.

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk