Rôzne

Výber na tento týždeň: NAJ podujatia, ktoré nás čakajú v Michalovciach a okolí

Oddýchnuť si či zabaviť sa v našom meste a okolí môžete počas tohto týždňa aj na rôznych podujatiach. Vybrali sme tie naj.

Ilustračný obrázok k článku Výber na tento týždeň: NAJ podujatia, ktoré nás čakajú v Michalovciach a okolí
Zdroj: Dnes24.sk

Hokej

5. 9. 2019 o 17.30 hod., Zimný štadión Michalovce

Ak máte radi ľadový hokej, môžete prísť fandiť na zápas, na ktorom sa stretnú HK Dukla Ingema – HC Košice 5. 9. o 17.30 hod. Pôjde o prípravný zápas na michalovskom zimáku.

Koncert Michala Davida

6. 9. 2019 o 19:00 hod., Amfiteáter Zemplínska šírava, Hôrka

Michal David – Megakoncert na vás čaká na Amfiteátri Zemplínska šírava v stredisko Hôrka o 19:00 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v Chemkostav aréne v Michalovciach. Vypočujete si najväčšie hity jedného z najznámejších interpretov v Československu. Môžete sa tešiť na: Nonstop, Nenapovídej, Decibely lásky a podobne.

Viva il canto

7. 9. 2019 o 10:00 hod., Zemplínske osvetové stredisko, Michalovce

Zemplínske osvetové stredisko pozýva na podujatie pod názvom Viva il canto 2019. Zúčastnite sa krajskej postupovej súťaže a prehliadky speváckych zborov 7. septembra o 10:00 hod. v galérii osvetového strediska v Michalovciach.

Dni obce Vinné

7. 9. 2019 o 14:30 hod., v areáli Neskororenesančného kaštieľa vo Vinnom

Obec Vinné pozývajú na podujatie Dni obce Vinné, ktoré sa bude konať pri jubilejnej príležitosti 770. výročia prvej písomnej zmienky o obci. Podujatie sa uskutoční 7.9.2019 o 14:30 hod. v areáli Neskororenesančného kaštieľa vo Vinnom.

Stihli ste počas leta plavbu výletnej lode po Zemplínskej šírave? Pozrite si ju nižšie vo videu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie