Futbal

Zápas so Spartakom sa preložiť nepodarilo: Klub zverejnil pokyny pre fanúšikov

Vedenie michalovského klubu sa pokúšalo preložiť zápas s Trnavou na júl, no ich snaha sa s úspechom nestretla. Prečítajte si organizačné pokyny pred blížiacim sa zápasom.

Ilustračný obrázok k článku Zápas so Spartakom sa preložiť nepodarilo: Klub zverejnil pokyny pre fanúšikov
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informoval klub MFK Zemplín Michalovce, klub nedostal od súpera z Trnavy súhlas o preloženie zápasu. Ten sa tak uskutoční na domácom trávniku v sobotu 27. júna s výkopom o 18.00 hodine.

„Vedenie MFK Zemplín Michalovce sa po uvoľnení opatrení samozrejme pokúsilo preložiť zápas s Trnavou na júl, aby mohlo prísť na štadión viac fanúšikov. Na preloženie zápasu sme potrebovali niekoľko súhlasov. Najprv súhlas Trnavy, ktorá nesúhlasila s preložením zápasu. A druhý súhlas by musela udeliť RTVS, kde by došlo k zmene programovej štruktúry. Neprešli sme ani cez prvý súhlas súpera o zmenu termínu zápasu,“ informoval klub na svojom webe.

Ako informovalo MFK, v prípade zápasu so Spartakom Trnava tak budú platiť v podstate rovnaké pravidlá, aké boli v nedeľňajšom zápase proti Ružomberku.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Držitelia permanentiek sa budú vpúšťať cez dva v stupy (D4 a C4). „Vzhľadom k tomu, že na zápase môže byť len približne 300 návštevníkov sme sa aj s organizačných a bezpečnostných dôvodov rozhodli neotvárať brány k parkovisku od umelej trávy poprípade od kasární. Prosíme využite parkovanie v blízkosti štadióna, či už na Hviezdoslavovej ulici, poprípade pri obchodnom centre Kaufland,“ informuje klub.

Pri spomínaných bránach tak budú pripravené pásky, ktoré navedú ľudí do radu. Klub fanúšikov vyzval na nosenie rúška a dodržiavanie dvojmetrového odstupu.

Brány na štadión sa otvoria hodinu pred zápasom. Do areálu sa bude púšťať po 20 ľudí z každej strany. Organizátori tak chcú zabrániť prípadným pádom a strkaniciam medzi bránou a turniketom.

„Z každej strany pustíme 105 fanúšikov, plus 20 členov fanklubu GS52. Po vstupe do areálu štadióna prosíme fanúšikov aby dodržali pokyny usporiadateľov, ktorí vám pomôžu pri usadení sa podľa pravidiel stanovených hlavným hygienikom. Teda šachovnicovo a s medzerami,“ dodáva web MFK Zemplín Michalovce.

Po dosiahnutí kapacity 500 divákov dostanú usporiadatelia pokyn a na štadión už ďalších ľudí nevpustia.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie