Rôzne

Zaujímavé podujatia v metropole Zemplína a okolí: Urobte si plány na tento týždeň

Leto je v plnom prúde a v Michalovciach a okolí si počas týždňa môžete skočiť na niekoľko lákavých podujatí.

Ilustračný obrázok k článku Zaujímavé podujatia v metropole Zemplína a okolí: Urobte si plány na tento týždeň
Zdroj: Dnes24.sk

Párty

17. 7. 2019 o 21:00 hod., Motel Kamenec, Kaluža

Dj Milan Lieskovský si pre svoju veľkú narodeninovú párty vybral terasu na Moteli Kamenec. Už v stredu 17. júla bude na Šírave párty, kde sa predstaví Milan Lieskovský a jeho špeciálni hostia: Line-Up, Mike Saxi, Dj A-Z best, Dj Johny.

Letné kino

17. a 21. 7. 2019 o 21:15 hod., Amfiteáter Zemplínska šírava, Hôrka

Amfiteáter Zemplínska šírava pripravil pre fanúšikov letného kina na tento týždeň zaujímavý program. 17. 7. 2019 sa premieta film Únos a 21. 7. film Jurský svet: Zánik ríše. Začiatok filmu je od 21:15 hod. a vstupné 3 eurá. V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.

Divadlo

19. 7. 2019 o 18:00 hod., tribúna pri MsÚ, Michalovce

Mestské kultúrne stredisko v rámci kultúrneho leta 2019 prináša divadelné predstavenie Divadla Klauniky z Brna DON QUIJOTE DE LA MANCHA v rámci Projektu Kultura bez hranic z EU. Vstup je voľný a v prípade nepriaznivého počasia sa predstavenie presúva od tribúny na michalovskom námestí do veľkej sály Zlatého býka v Michalovciach.

Futbal

20. 7. 2019 o 18:00 hod., Mestský futbalový štadión Michalovce

Fanúšikovia futbalu si prídu na svoje 20. júla. V našom meste sa uskutoční zápas so Žilinou, na ktorý sa môžete prísť pozrieť o 18:00 hod. Športové stretnutie bude na Mestskom futbalovom štadióne Michalovce.

Kubánska noc

20. 7. 2019 o 21:00 hod., Motel Kamenec, Kaluža

Na Šírave pripravia tematickú Kubánsku noc na terase Motela Kamenec. Na sambu, salsu, merengue spolu s animačným programom a aktuálnymi latino hitmi vás roztancuje Dj Miguel (Ecuador) a sekundovať mu bude Dj A-Z best. Nebude chýbať špeciálna ponuka kubánskych nápojov.

Špacirky po varošu

21. 7. 2019 o 17:00 hod., pred Mestským úradom v Michalovciach

Pripravené sú ďalšie špacirky po varošu. Môžeme sa na ne tešiť už v najbližších dňoch. Na prechádzku históriou sa môžete vydať 21. júla a to s odborníkmi histórie. Stretnutie sa uskutoční pred Mestským úradom v Michalovciach. Tentokrát sa dozviete veľa na tému Michalovce ako sídlo župy.

Vedeli ste, že pri obnove Vinianskeho hradu používajú dobový šliapací žeriav? Pozrite si ho nižšie vo videu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Video: TASR videoservis / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie