Kultúra

Letné kino na amfiku: Blíži sa sezóna premietania filmov pod hviezdnou oblohou

Aj tento rok sa môžete tešiť na premietanie filmov pod holým nebom. Zoberte frajerky, frajerov, či priateľov a usaďte sa v zelenej tráve pod holým nebom.

Ilustračný obrázok k článku Letné kino na amfiku: Blíži sa sezóna premietania filmov pod hviezdnou oblohou
Zdroj: TASR

Amfiteáter na Zemplínskej šírave ponúkne aj toto leto nadšencom kina pod hviezdami viacero filmov. Štartuje 30. júna 2019 o 21:00 hod.

Počas leta

Amfiteáter Zemplínska šírava pripravil pre fanúšikov letného kina zaujímavý program, počas ktorého je možné vidieť celý rad filmov. Letné kino bude v mesiacoch júl a august snímky premietať od 21:15 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa nepremieta.

Ak sa chystáte na premietanie do amfiteátra, myslite na to, že lavičky sú tvrdé. Deka spraví sedenie pohodlnejším. Aj v lete bývajú noci chladné, takže si nezabudnite zobrať nejaký svetrík. Myslite tiež na komáre a majte vždy po ruke kvalitný repelent.

Aj hudobné akcie

Okrem toho amfiteáter v rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej šírave ponúkne 4. júla od 18:00 hod. koncert Ščamby a na amfiku sú v pláne 3. augusta aj Kollárovci s Kandráčovcami.

Tešiť sa môžete aj na Amfik Šírava fest 26. júla od 17:00 hod. Na štvrtom ročníku obľúbeného hudobného podujatia Amfik Šírava fest to roztočia obľúbené kapely z domácej scény ako Horkýže Slíže či Heľenine Oči. Na amfiku sú v pláne aj ďalšie podujatia, ktoré vám spríjemnia letné dni.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

Pozrite si aj minuloročnú jazdu motorkárov počas motozrazu na Šírave.

Video: Veronika Ondo-Cholewová / Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie